Movies
Ratings
441
WickedRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
SleepRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
WishRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
The MenuRated ★ 3.0