Movies
Ratings
718
Project Hail MaryRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 1.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 2.0
BarbarianRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
RadioactiveRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Jimmy P.Rated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5