Series
Ratings
42
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
Shadow Detective Season 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 1.0
Ms. MarvelRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5