Movies
Ratings
799
ParasiteRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 4.5
An EducationRated ★ 3.0
Another ChildRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
IncoherenceRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Spies in DisguiseRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.0
1917Rated ★ 3.0
Voice of SilenceRated ★ 3.0
Yuwol: The Boy Who Made the World DanceRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
Baseball GirlRated ★ 3.0
The Artist: RebornRated ★ 3.0