Series
Ratings
200
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
Love Game in Eastern FantasyRated ★ 4.0
MononokeRated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
The PlaylistRated ★ 3.5- My Housekeeper Nagisa-san SpecialRated ★ 1.0
My Housekeeper Nagisa-sanRated ★ 2.0
Inventing AnnaRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
Houkago KarteRated ★ 3.5- Hanasaki Mai ga DamattenaiRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.0