Series
Ratings
78
UnnaturalRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Yowamushi PedalRated ★ 3.5
Terror in ResonanceRated ★ 3.0
NEW GAME!!Rated ★ 3.5
NEW GAME!Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 3.0
Free!Rated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0- K-ON!!Rated ★ 3.5
- K-ON!Rated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Food Wars! The Third PlateRated ★ 3.0