Movies
Ratings
104
About TimeRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
2012Rated ★ 2.0
InceptionRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
CJ7Rated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0