Series
Ratings
26
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5- Pui Pui Molcar: Driving SchoolRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The Cuphead Show!Rated ★ 2.5
MirandaRated ★ 4.5
GlueRated ★ 4.5
War and PeaceRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5