Series
Ratings
48
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 3.0
SK8 the InfinityRated ★ 2.5
Tokyo RevengersRated ★ 2.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0
- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
Hell's ParadiseRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Free!Rated ★ 3.0- My Little MonsterRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 4.0
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
MashleRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0