Series
Ratings
104- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
Boiling PointRated ★ 4.5
The GentlemenRated ★ 4.0
Helluva Boss Season 1Rated ★ 3.5- Hazbin Hotel Season 2Rated ★ 3.5
Zootopia+Rated ★ 3.5
Win or LoseRated ★ 5.0
OzRated ★ 4.5
The White Lotus Season 3Rated ★ 3.5
Modern LoveRated ★ 3.0
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.5
Never Have I EverRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.5
Dream ProductionsRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
A Murder at the End of the WorldRated ★ 4.0