Movies
Ratings
17
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
SawRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0