Series
Ratings
99
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
HealerRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Operation LoveRated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 4.5- 유한클럽Rated ★ 4.0
- My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
Fugoh KeijiRated ★ 3.5
The Black SwindlerRated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 4.0