Movies
Ratings
309
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 2.0- NoiseRated ★ 0.5
IncendiesRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
Blow-UpRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 4.5
Death Becomes HerRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
RevengeRated ★ 2.0
MelancholiaRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 0.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
DriveRated ★ 4.0