Series
Ratings
101
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 4.0
Gushing over Magical GirlsRated ★ 3.0
Milky☆Subway: The Galactic Limited ExpressRated ★ 4.5
Introduction to MineralogyRated ★ 4.5
Haibane RenmeiRated ★ 3.5
BakemonogatariRated ★ 4.5
There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless…Rated ★ 2.5
Revue StarlightRated ★ 3.5
Girls Band CryRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
FLCLRated ★ 4.5- Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.5
- K-ON!!Rated ★ 4.0
- K-ON!Rated ★ 3.0
Sonny BoyRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Kageki Shoujo!Rated ★ 4.0
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5