Movies
Ratings
590
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 5.0
Mother!Rated ★ 5.0
UsRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
DogvilleRated ★ 3.5
The President's Last BangRated ★ 3.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 5.0
RomaRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 2.5
Nowhere to HideRated ★ 2.5
After My DeathRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 2.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 2.5
Happy EndRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 2.5
I, Daniel BlakeRated ★ 2.5
Moving OnRated ★ 2.5
Like You Know It AllRated ★ 2.5