Movies
Ratings
403
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
MinariRated ★ 3.5
ColumbusRated ★ 3.5
FridaRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0