Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 3.5- DamoRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
The MatchmakersRated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 4.0
FlexxCopRated ★ 3.0
LiveRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Cheer UpRated ★ 4.5
Record of YouthRated ★ 3.0
Backstreet RookieRated ★ 2.5
True BeautyRated ★ 3.5
Castaway DivaRated ★ 3.0
Law SchoolRated ★ 3.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 1.5