Series
Ratings
279
The Art of SarahRated ★ 4.0- 1997 세계최강 아키라키드Rated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.0
Surely TomorrowRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Dynamite KissRated ★ 2.0
Hot SpotRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.5- K-foodie meets J-foodie Season 2Rated ★ 3.0
- 태풍상사Rated ★ 2.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Last Samurai StandingRated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 1.5- K for KimbapRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.0
Blossoms ShanghaiRated ★ 4.0