Movies
Ratings
281
War MachineRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
I Am Easy to FindRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
The BeekeeperRated ★ 2.5
Despicable Me 4Rated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Babysitter: Killer QueenRated ★ 3.0
SaltburnRated ★ 2.0
The RosesRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
JulesRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0