Series
Ratings
80
Gaus ElectronicsRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Come Back AliveRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Taxi DriverRated ★ 2.5
Ranma1/2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5- The FrogRated ★ 2.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 1.5
The TyrantRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.5