Series
Ratings
191
Beyond the CloudsRated ★ 3.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 4.5
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 2.5
Oh My VenusRated ★ 3.0
Be ArrogantRated ★ 4.0- Loving YouRated ★ 3.0
Love TrulyRated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 2.5- Fox and Cotton CandyRated ★ 2.5
- Roller CoasterRated ★ 4.5
I am Your TeacherRated ★ 3.5
Moorim SchoolRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 2.5- GhostRated ★ 4.0
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 4.5- School Season 1Rated ★ 4.0
- RNARated ★ 4.0
- Sun Hee and Jin HeeRated ★ 4.5
RivalRated ★ 4.0