Series
Ratings
13
Cabinet of CuriositiesRated ★ 1.5
American NightmareRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.5
Generation KillRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 4.5