Series
Ratings
94
紙の月Rated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 2.5
- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 2.5
- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
The Family GameRated ★ 2.5
The Story of Yamada TaroRated ★ 3.0- The Quiz ShowRated ★ 2.5
- 魔王Rated ★ 3.5
- 오늘은 안녕Rated ★ 3.5
- The Locked Room Murders SpecialRated ★ 3.0
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 3.5
- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 3.0
- Brave Detectives 4Rated ★ 4.0
- Brave Detectives 3Rated ★ 3.5
- Brave Detectives 2Rated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.0