Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.5
May DecemberRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 2.5
Memories of MatsukoRated ★ 1.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 4.5
SiratRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5