Series
Ratings
87- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Dead Dead Demon's DededededestructionRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Sonny BoyRated ★ 3.0
The Office Season 1Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 0.5
The Glory Part 1Rated ★ 1.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 2.0