Series
Ratings
201
MURAI in LOVERated ★ 5.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.5
WITCH WATCHRated ★ 4.0- BOYS PLANET Season 2Rated ★ 3.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Toilet-Bound Hanako-kun 2Rated ★ 4.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 5.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir Season 5Rated ★ 4.5
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir Season 4Rated ★ 4.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 5.0
- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 4.5
Earth Arcade Season 2Rated ★ 5.0
Earth ArcadeRated ★ 5.0
Nana Tour with SEVENTEENRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.5