Series
Ratings
12
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0