Series
Ratings
13
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
- War of MoneyRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.5