Movies
Ratings
403
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Inside meRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 2.0
Despicable Me 2Rated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 3.5
In a Better WorldRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 4.0- Sophie's ChoiceRated ★ 3.5
The Last EmperorRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 5.0