Titles you rated
- The Village BarberRated ★ 4.0
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 3.5
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 3.0- HonourRated ★ 2.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5- 콩콩팡팡Rated ★ 3.5
Spring FeverRated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
All Her FaultRated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 5Rated ★ 3.5
Maxton Hall - The World Between Us Season 1Rated ★ 3.0
A Discovery of WitchesRated ★ 3.0- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
Foundation Season 2Rated ★ 3.5
Foundation Season 1Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 3Rated ★ 4.0
The Summer I Turned Pretty Season 3Rated ★ 3.0