Series
Ratings
38
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.0
La PalmaRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Pocket MonstersRated ★ 4.0
Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. WalkerRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0