Series
Ratings
67
The First FrostRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5- 내 새끼의 연애Rated ★ 4.0
My Perfect StrangerRated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 5.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.5
Immortal SamsaraRated ★ 1.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 5.0
LifeRated ★ 4.5