Series
Ratings
111
Solitary GourmetRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 1.5- The Final MatchRated ★ 1.5
Alone in LoveRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 1.5
Lovers in ParisRated ★ 1.0
The West WingRated ★ 2.5
The West WingRated ★ 2.5
The West WingRated ★ 2.5
The West WingRated ★ 2.5
The West WingRated ★ 2.5
The West WingRated ★ 2.5
The West WingRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.0- DamoRated ★ 2.0
My Horrible BossRated ★ 1.5- Three FriendsRated ★ 2.5
Late Night RestaurantRated ★ 2.0
HouseRated ★ 2.5
HouseRated ★ 2.5