Movies
Ratings
679
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
American Murder: The Family Next DoorRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Set Me FreeRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.5
Fourth PlaceRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
What Happened to Mr. Cha?Rated ★ 0.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Hillbilly ElegyRated ★ 4.5
CallRated ★ 3.0
CitationRated ★ 3.5
Nobody Sleeps in the Woods TonightRated ★ 1.0
October SkyRated ★ 4.5
First They Killed My FatherRated ★ 4.5
Hubie HalloweenRated ★ 2.5
22 JulyRated ★ 4.0
A Fortunate ManRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0