Movies
Ratings
390
A Hard DayRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 2.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0