Series
Ratings
309
The Art of SarahRated ★ 4.0
Dear XRated ★ 4.0
Wrong Carriage Right GroomRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The TrunkRated ★ 2.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.5