Movies
Ratings
86
BaywatchRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 5.0
Fabricated CityRated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0
Kong: Skull IslandRated ★ 5.0
The KingRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
The PrisonRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0