Titles you rated
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Blade of the ImmortalRated ★ 2.0- Okehazama: Nobunaga Oda hao no TanjoRated ★ 3.0
The DinosaursRated ★ 3.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0
Amazing StoriesRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 4.5
Fishbowl WivesRated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Platonic Season 1Rated ★ 3.0- History of ScruffinessRated ★ 3.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0
Tulsa King Season 2Rated ★ 3.5
Kirin ga KuruRated ★ 2.0
Deceitful LoveRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Nobunaga ConcertoRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.5