Series
Ratings
97
Queen's FlowerRated ★ 3.0
Spring DayRated ★ 3.5
Thank YouRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Cunning Single LadyRated ★ 1.5
The King of DramasRated ★ 3.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.5
PianoRated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 2.5
My Rosy LifeRated ★ 5.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 3.5