Movies
Ratings
23
Bloody TieRated ★ 5.0
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
SickoRated ★ 5.0
Fahrenheit 9/11Rated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0