Series
Ratings
19
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0