Movies
Ratings
54
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5