Movies
Ratings
242
Stuck in LoveRated ★ 3.0
BridesmaidsRated ★ 3.5
Little ItalyRated ★ 2.5
The Family StoneRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 4.5
My Bakery in BrooklynRated ★ 3.0
Door LockRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Every DayRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
IbizaRated ★ 5.0
The House BunnyRated ★ 3.5
ShameRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5
ElephantRated ★ 4.5
Austin Powers in GoldmemberRated ★ 4.5
BrooklynRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
HugoRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0