Series
Ratings
308
Good Day for Gag Manga 3Rated ★ 4.0
Good Day for Gag Manga PlusRated ★ 4.0
Good Day for Gag Manga GORated ★ 4.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5- Worst Roommate Ever Season 2Rated ★ 2.5
Worst Roommate Ever Season 1Rated ★ 2.5
Jerry Springer: Fights, Camera, ActionRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 2.0- My TeacherRated ★ 4.0
No Math School TripRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0