Series
Ratings
96
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 1.5
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 2.0
Dan Da DanRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- 우리들의 발라드Rated ★ 4.0
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Formula 1: Drive to Survive Season 4Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 5Rated ★ 4.0