Movies
Ratings
861
Tazza: One Eyed JackRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
The Running ActressRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Dead EndRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 5.0
SignsRated ★ 2.5
Police StoryRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 0.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5