Series
Ratings
24
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.5
Blend SRated ★ 4.5
Magical Girl OreRated ★ 2.5
Made In AbyssRated ★ 4.5
Little Witch AcademiaRated ★ 3.5- This Art Club Has a Problem!Rated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Eromanga SenseiRated ★ 4.5
DARLING in the FRANXXRated ★ 5.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 5.0
Sword Art Online IIRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
NEW GAME!Rated ★ 4.0
No Game No LifeRated ★ 4.5
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 4.5
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 5.0