Series
Ratings
229
The Night Agent Season 3Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Mr. MercedesRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Mr. MercedesRated ★ 3.5
Mr. MercedesRated ★ 4.0
Alien: EarthRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
HostageRated ★ 4.5
Last Samurai StandingRated ★ 3.5
Somewhere BetweenRated ★ 2.5
The Glass DomeRated ★ 3.5
Billionaires' BunkerRated ★ 4.0
The Faraway PaladinRated ★ 4.0
Ranma1/2Rated ★ 3.0
The FableRated ★ 5.0
I May Be a Guild Receptionist, but I'll Solo Any Boss to Clock Out on TimeRated ★ 2.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 3.0