Movies
Ratings
15
The Face ReaderRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 5.0