Series
Ratings
41
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.0- Petit Petit MuseRated ★ 2.5
- Angelic Layer: Battle DollRated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- 장금이의 꿈 2기Rated ★ 3.0
- 장금이의 꿈 1기Rated ★ 3.5
- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.0